SOŁECTWO
ZAGWIŹDZIE
od 1754 r.
budowa kościoła 1.jpeg budowa kościoła2.jpeg budowa kościoła3.jpeg budowa kościoła4.jpeg stare zagwizdzie na mapie .jpeg Stare Zagwiździe na widokówkach (1).jpeg Stare Zagwiździe na widokówkach (2).jpeg Stare Zagwiździe na widokówkach (3).jpeg Stare Zagwiździe na widokówkach (4).jpeg Stare Zagwiździe na widokówkach (5).jpeg
ZAGWIŹDZIEsz z zachwytu
Dziś jest: środa, 27-10-2021
Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
Statystyka odwiedzin:
Dzisiaj: 283
W tym miesiącu: 28058
Wszystkich odwiedzin: 2371287
Burze w Zagwiździu
mapa polski burzowa.jpeg
burze.dzis.net

Polecamy:

SNW LOGO  Zagwizdzie.jpeg

LGD stobrawski.jpeg

logo lgr opolszczyzna.jpeg

logo Stobrawski Parrk Krajobrazowy.png

piekna wies opolska.jpeg
Jaki był ubiegły 2019 rok dla sołectwa Zagwiździe?

Nowa tablica

Czym jest Szlak Karpia?

„Szlak Karpia” to operacja realizowana w ramach środka 4.2. „Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej” PO RYBY 2007-2013.

Lokalne Grupy Rybackie z terenu województwa opolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego zaplanowały wyznaczenie „Szlaku Karpia”, który jest marką identyfikującą miejsca związane z hodowlą, sprzedażą i przetwórstwem tej ryby. Szlak ten przebiegał będzie przez wszystkie tereny partnerskich Lokalnych Grup Rybackich, łącząc je dzięki wspólnemu potencjałowi rybackiemu.

Operacja zakłada stworzenie logo dla marki, jaką jest „Szlak karpia”. Logotyp będzie umieszczony na wszystkich materiałach dotyczących „Szlaku karpia” tworzonych oraz opracowywanych przez Lokalne Grupy Rybackie, m.in. w publikacji dotyczącej rozwoju sektora rybactwa śródlądowego, pn. Strategia Karp 2020, na mapach krajoznawczych, tablicach informacyjnych oraz na filmie o rybactwie śródlądowym. Logotyp ma być marką identyfikującą karpia, ma oznaczać ważne miejsca związane z jego hodowlą, przetwórstwem oraz jego sprzedażą.

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę Galeria zdjęć > E-kartki >